Hizmetlerimiz

ULTRASONİK TEMiZLİK

Ultrasonik cihazlarımız sayesinde gözlüklerinizde oluşan kirlenmeyi ortadan kaldırırken en kaliteli sonuçları almayı hedefliyoruz. Gözlüğünüzdeki kirlenmenin uzun vadede çiziklere ve kullanımı zorlaştıracak durumlara neden olacağından dolayı Ultrasonik hizmetlerimizden mutlaka faydalanmanızı öneriyoruz.

Göz hastalıkları nedeni ile karşı karşıya kaldığınız görme sorunlarını ortadan kaldıracak optik gözlüğü kaliteli bir mağazadan satın almaya ne dersiniz? Ali Daşçı Optik olarak size sunduğumuz kusursuz hizmetler sayesinde optik gözlüklerinizi kısa sürede ve en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Üstelik optik gözlük çerçevelerinde sunduğumuz birbirinden özel modeller ile yüz yapınıza en çok yakışan seçimleri de yapabileceksiniz. Yoksa siz hala kusursuz bir hizmet almak adına Ali Daşçı Optik’e uğramadınız mı?

NUMARALI-OPTİK GÖZLÜKLER
GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Birbirinden özel güneş gözlüğü modelleri ile yaz aylarının en şık kişisi olamaya hazır mısınız? Ali Daşçı Optik olarak marka gözlükler ve çeşitli modeller ile sizlere kaliteli güneş gözlüğü modelleri sunuyoruz. Bu konuda herkesi tatmin edecek çözümler ortaya çıkarmanın da verdiği özgüvenle birbirinden özel seçeneklerden yararlanmanıza olanak sağlıyoruz. Uygun fiyat, yüksek müşteri memnuniyeti ve en başarılı çözümlerle satın alacağınız güneş gözlüklerinde kalite odaklı seçenekler sağlıyoruz.

Göz problemlerinizi gözlük ile gidermek yerine başka bir seçenek olan numaralı lens kullanmak ister misiniz? Peki, göz renginizi değiştirecek ilgi çekici renkli bir lens kullanmaya ne dersiniz? İki hizmeti de bize başvurarak alabilir ve kaliteyi hissedebilirsiniz.

LENS (NUMARALI VE RENKLİ)